Odpływy Liniowe i Syfony

Remont łazienki jest lada wyzwaniem – zarówno organizacyjnym, projektowym, jak i wykonawczym. Każdy w efekcie pragnie uzyskać elegancką i funkcjonalną przestrzeń, z której komfortowo mogą korzystać wszyscy domownicy. Prysznic bez brodzika to nowoczesne rozwiązanie, które jest coraz częściej wybierane podczas aranżacji lub przeprowadzania generalnych remontów łazienek. Niezbędne są wówczas odpływy liniowe niskie lub punktowe. Sprawdź ofertę sklepu Pati Art Studio.

Odpływy liniowe niskie 

Kabiny prysznicowe bez brodzika, choć droższe i trudniejsze do zamontowania, wyglądają bardzo nowocześnie i elegancko. Odpływy liniowe niskie można zamontować w dowolnym miejscu  w podłodze bądź też na ścianie, przy linii brzegu kabiny prysznicowej. Konieczny jest właściwy montaż odpływu oraz prawidłowe zaprojektowanie spadu, który umożliwia zbieranie wody.  

Wybierając odpływ liniowy, postaw na elementy najlepszej jakości, które będą służyć przez długie lata. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odpływów renomowanych producentów.

Odpływ punktowy w centralnej części posadzki

Odpływy punktowe montowane są najczęściej w centralnej części posadzki, gdzie ma być umiejscowiony prysznic. Bardzo istotne jest zaprojektowanie odpowiedniego spadku, tak, aby płynąca woda kierowana była od razu w stronę odpływu, a nie stała w miejscu. Zwróćmy także uwagę, by odpływ liniowy znajdował się w odpowiednim miejscu i nie przeszkadzał w korzystaniu z prysznica. Odpływy punktowe są dostępne w różnych kolorach i różnych stylach. Całość mechanizmu przykrywa najczęściej elegancka kratka