Opinie o Nas
Projekty ONLINE
 
Tanio zaprojektujemy twoją łazienkę całkowicie na odległość!
Projektowanie zdalne - online - bez wychodzenia z domu.
Lokalizacja jest bez znaczenia !
Robiąc u nas zakupy w sklepie internetowym za minimum 5 000 zł, kwotę którą opłacałeś za wizualizację rozliczymy w zakupie.
Projekt wychodzi GRATIS !

Krok po kroku jak to zrobimy :

1. Zakup projekt u nas na stronie https://patiartstudio.pl/pl/p/Projekt/2291
 
2. Prześlij rzut z góry z wymiarami
Wyślij do nas na e-mail: patiartstudio@o2.pl rzut z wymiarami łazienki, którą chcesz zaprojektować oraz numer zamówienia.
Rzut z góry z wymiarami może być w dowolnej formie. Może być to np. gotowy rzut architektoniczny łazienki, rzut od dewelopera, narysowany ręcznie szkic, rysunek zrobiony np. w Paint, Word, itp... Powinny być na nim widoczne wymiary ścian, okien, drzwi i ewentualnych skosów, kominów, wykonanych przyłączy.
 
3. Twoje wymagania i wskazówki
W e-mailu z rzutem z wymiarami opisz (najlepiej w punkach) swoje oczekiwania, wskazówki, wymagania do pomieszczeń które chcesz zaprojektować. Napisz na czym Ci zależy w projekcie, a co należy wykluczyć. Możesz załączyć przykładowe zdjęcia z interenetu - inspiracje ukazujące styl / kolorystykę / wyposażenie / wykończenie jakie preferujesz. Lub inne podobające się projekty wnętrz.

4. Projekt wstępny otrzymasz w ciągu kilku dni
Prześlemy rzuty wstępne projektu - przeanalizuj je, opowiedz nam co jest fajne, a co mamy zmienić. W ciągu kilku dni odeślemy rzuty z wprowadzonymi zmianami.

5. Poprawki
Państwo zapoznają się z przesłanymi projektami i odpisują co chcą zmienić / poprawić. Po prostu prosimy opisać w punktach listę zmian, uwag i życzeń do przesłanych projektów. My bezpłatnie zmienimy projekty prześlemy je do Państwa ponownie uwzględniając wszelkie uwagi..
 
6. Zakończenie
Prześlemy Ci: rzuty techniczne, wizualizacje 3d oraz listę wszystkich użytych w projekcie elementów wraz z linkami do sklepów.


*Aby rozliczyć projekt prosimy w zamówieniu wpisać imię i nazwisko oraz podanie numeru zamówienia, które widniało przy zakupie projektu.
 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium