| Producent | Besco |
|---|---|
| Seria | Besco Asoss S-Line |
| SKU | #UMMB-AP-NB |
| Typ | Nablatowa |
| Kształt | Prostokąt |
| Otwór na baterie | Nie |
| Materiał | Konglomerat |
| Wysokość | 15 cm |
| Szerokość | 50 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Długość | 40 cm |
| Kolor | Biały Matowy |
| Materiał | Mineral DuraBe / odlew mineralny |
1 242.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 242.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.