| Producent | Instal Projekt |
|---|---|
| Seria | Instal Projekt Modo Electro |
| SKU | MODE-40/100+GH-03C1 |
Piękno prostoty
Grzejnik elektryczny MODO ELECTRO ma niezwykle prostą konstrukcję, dzięki czemu nie rzuca się nadmiernie w oczy i jest wysoce odporny na awarie. Jednocześnie emanuje nowoczesnością – w duchu minimalizmu. Proste, wąskie profile w połączeniu ze zdecydowanie masywniejszym obramowaniem dodają charakteru pomieszczeniu, do którego trafiają: łazience i sypialni. Regularne kształty wprowadzają do wnętrza poczucie harmonii i porządku. Grzejnik dostępny jest w 23 kolorach, kilku rozmiarach, z montażem natynkowym i podtynkowym – to pozwala na jeszcze lepsze dopasowanie produktu do specyfiki danej aranżacji.
Gwarancja komfortu cieplnego
W grzejniku MODO ELECTRO wykorzystaliśmy nowoczesną grzałkę elektryczną. Za jej sprawą urządzenie szybko osiąga docelową temperaturę, równomiernie się nagrzewa i efektywnie przekazuje ciepło otoczeniu. Skutecznie suszy tekstylia i współtworzy przytulną, bezpieczną przestrzeń, również w większych i chłodniejszych pomieszczeniach. Dzięki opatentowanej technologii działanie grzejnika jest oszczędne, a jego praca niezawodna przez lata. Z MODO ELECTRO masz dostęp do ciepła, kiedy tylko chcesz – o dowolnej porze roku. Wystarczy podłączyć urządzenie do prądu!
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 100 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Moc | 300 W |
| Źródło dostarczania ciepła | Grzałka Elektryczna |
| Przewód | 3x0,75 Spiralny |
1 199.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 199.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.