| Producent | Instal Projekt |
|---|---|
| Seria | Instal Projekt Nameless Electro |
| SKU | NAME-50/160C75+GH-06C2 |
Efektowny minimalizm
Grzejnik elektryczny NAMELESS ELECTRO cechuje asymetryczna konstrukcja z efektownymi – płaskimi i poprzecznymi – profilami. To ciekawa alternatywa dla klasycznych drabinek, która urozmaica i unowocześnia nawet najprostszą łazienkę lub przedpokój. Ich zwiększona szerokość zostaje złagodzona półotwartą formą, dzięki której grzejnik z jednej strony przykuwa wzrok, a z drugiej współtworzy lekką, harmonijną aranżację. Oferuje estetyczną równowagę, spełniającą oczekiwania wielbicieli różnych stylów: minimalistycznego, industrialnego czy klasycznego.
Za wyglądem idzie niezawodne działanie
Standardowe grzejniki są albo ładne, albo praktyczne. W Instal Projekt idziemy dalej – łączymy piękno z użytecznością, czego przykładem jest również grzejnik elektryczny NAMELESS ELECTRO. Poprzez wykorzystanie opatentowanej technologii, solidnych materiałów i maksymalnej precyzji wykończenia zyskaliśmy produkt gwarantujący komfort cieplny i styl w jednym, i to nawet dla najbardziej wymagających odbiorców.
Dzięki nowoczesnej grzałce elektrycznej grzejnik działa o każdej porze roku; zawsze, gdy tego potrzebujesz. Idealnie dopełnia ogrzewanie podłogowe i sufitowe, oferując przestrzeń na suszenie tekstyliów. To dobre rozwiązanie dla domów z pompą ciepła. Nic też nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać w nim energię z fotowoltaiki. Z myślą o jak najlepszym dopasowaniu grzejnika do Twoich potrzeb opracowaliśmy dla niego montaż natynkowy oraz podtynkowy. Oferujemy również mnogość kolorów grzejnika – z palety Instal Projekt i RAL.
| Szerokość | 50 cm |
|---|---|
| Wysokość | 160 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Moc | 600 W |
| Źródło dostarczania ciepła | Grzałka Elektryczna |
| Przewód | 3x0,75 Spiralny |
1 888.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1 888.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.