| Producent | Instal Projekt |
|---|---|
| Seria | Instal Projekt Omer Electro |
| SKU | OMERE-40/90+GH-03C1 |
Intrygująca klasyka
Drabinkowe grzejniki cieszą się niesłabnącą popularnością. Nic dziwnego! Umożliwiają wygodne suszenie tekstyliów. Z myślą o zwolennikach sprawdzonych rozwiązań stworzyliśmy OMEGA ELECTRO – grzejnik elektryczny, który choć klasyczny, intryguje nowoczesnym i schludnym wyglądem. Na tle innych urządzeń wyróżnia się możliwością regulacji odległości od ściany, dużą dbałością o detale i zastosowaniem solidnych materiałów, dzięki którym działa niezawodne przez lata. Dostępny w kolorze białym z delikatnym połyskiem. Mimo upływu czasu nie traci blasku, co jest zasługą starannej technologii malowania. Sprawdza się doskonale w łazience i pomieszczeniu gospodarczym: spiżarni, schowku, pralni.
Gwarancja komfortu i swobody
Grzejnik OMEGA ELECTRO bazuje na grzałce elektrycznej, dzięki której działa zawsze i wszędzie – wystarczy, że zostanie podłączony do prądu. Daje Ci wolność od sezonu grzewczego i niezawodne ogrzewanie w mieszkaniu lub domu bez instalacji c.o. Stanowi też świetne uzupełnienie dla ogrzewania podłogowego i sufitowego. Bliska jest Ci idea less waste? W takim razie polubisz nasz grzejnik, bo to niezawodne urządzenie, które prawidłowo użytkowane służy latami. Sprawdzona, minimalistyczna konstrukcja i zastosowanie solidnych materiałów oraz projektu opracowanego przez specjalistów to gwarancja wysokiej odporności na usterki.
Oszczędność czasu i pieniędzy
Z OMEGA ELECTRO możesz liczyć na oszczędne ogrzewanie w dobrym stylu! Oszczędność jest jeszcze większa dla osób z dostępem do fotowoltaiki. Montaż grzejnika elektrycznego nie sprawia problemów – zrobisz to bez pomocy specjalisty. A gdy przyjdzie czas przeprowadzki, z łatwością zdemontujesz grzejnik i zabierzesz ze sobą w nowe miejsce.
| Szerokość | 40 cm |
|---|---|
| Wysokość | 90 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Biały |
| Moc | 300 W |
| Źródło dostarczania ciepła | Grzałka Elektryczna |
| Przewód | 3x0,75 Spiralny |
868.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 868.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.