| Producent | Instal Projekt |
|---|---|
| Seria | Instal Projekt Pop Star Electro |
| SKU | POPSE-60/180C71+GH-09C3 |
Innowacyjny grzejnik elektryczny na ścianę
Grzejnik elektryczny pionowy POP STAR jest nowoczesnym wsparciem w codziennym życiu. Oparty na innowacyjnej technologii sterowania m.in. sygnalizuje awarię urządzenia czy otwarty obieg wody. Posiada tryb przeciwdziałania zamarzaniu, więc sprawdza się nawet w bardzo trudnych warunkach. TIMER z opcją 2-, 4-, 6- i 8-godzinną pozwala na włączenie grzejnika na określony czas i wyłączenie bez Twojego udziału.
Efektywne ogrzewanie w każdych warunkach
Grzejnik elektryczny ścienny POP STAR został wykonany z wysokiej jakości stali. Szybko się nagrzewa, dobrze utrzymuje osiągniętą temperaturę i tym samym gwarantuje nie tylko efektywne ogrzanie pomieszczenia, ale też suszenie nawet mokrych ubrań i ręczników. Przy tym cechuje go niski pobór energii elektrycznej – jest przyjazny dla Twojego portfela! Lekki i poręczny nie sprawia problemów w montażu.
Nowoczesne wzornictwo
POP STAR posiada prostą, lecz nietuzinkową konstrukcję. To asymetryczna budowa, uwzględniająca płaskie, poprzeczne profile, ułożone w harmonijne sekcje. Dzięki temu grzejnik dodaje każdej aranżacji oryginalności i nowoczesności. Świetnie wygląda zwłaszcza w połączeniu z geometrycznym wykończeniem kuchni lub łazienki. Występuje w 22 wariantach kolorystycznych – od czerni i bieli, po kolor bordowy oraz złoty.
| Szerokość | 60 cm |
|---|---|
| Wysokość | 180 cm |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Szary |
| Moc | 900 W |
| Źródło dostarczania ciepła | Grzałka Elektryczna |
| Przewód | 3x0,75 Spiralny |
2 609.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 2 609.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.