PARADYŻ BARRO NERO GRES SZKL. REKT. MAT. 59,8X59,8 G1
CECHY DODATKOWE: Mrozoodporność, Tonalność, Rektyfikacja
| Antypoślizgowość | Nie |
|---|---|
| Długość | 60 cm |
| Grubość | 9 mm |
| Kolor | Czarny |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Ścieralność | Klasa III |
| Szerokość | 60 cm |
143.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 143.00 zł
2.14 m² na stanie (dozwolone zamówienia oczekujące)
Dostępność: W magazynie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.