| Producent | Paradyż |
|---|---|
| Seria | Paradyż Moondust |
| SKU | RN--298X598-1-MOST.BISP-M |
| Wykończenie powierzchni | mat |
| Rektyfikacja | tak |
| Grubość | 9 mm |
| Typ wyrobu | elementy wykończeniowe |
| Mrozoodporność | tak |
| szt/karton | 4 |
| m2/karton | 0.713 |
| Waga kartonu | 14.96 |
| Zastosowanie | do wewnątrz i na zewnątrz |
| Przeznaczenie | salon, przedpokój |
| Przeciwpoślizgowość | R9 |
| Okres Realizacji | 2-4 dni |
| Gatunek | gat.1 |
| Długość | 60 cm |
|---|---|
| Szerokość | 30 cm |
36.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 36.00 zł
Produkt dostępny na zamówienie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.