| Producent | Paradyż |
|---|---|
| Seria | Paradyż Space |
| SKU | 598X598-1-SPAC.GT POL |
PARADYŻ SPACE GRAFIT GRES SZKL. REKT. POLER 59,8X59,8 G1
| Antypoślizgowość | Nie |
|---|---|
| Długość | 60 cm |
| Grubość | 9 mm |
| Kolor | Szary |
| Mrozoodporność | Tak |
| Rektyfikacja | Tak |
| Ścieralność | Klasa IV |
| Szerokość | 60 cm |
173.00 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 173.00 zł
39.23 m² na stanie (dozwolone zamówienia oczekujące)
Dostępność: W magazynie
Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.