Pragniesz mieć piękną i funkcjonalną łazienkę, spełniającą wszystkie Twoje potrzeby, ale nie masz pomysłu na jej aranżację? A może posiadasz pomysł, jednak nie czujesz się na siłach, aby sam go zrealizować? Szukasz interesujących i nowoczesnych rozwiązań?

Skorzystaj z naszego doświadczenia i zdaj się na profesjonalistów! Sprawdź naszą usługę projektowania łazienki online – bez wychodzenia z domu. Projekt łazienki wykonujemy w pełni uwzględniając Twoje oczekiwania i preferencje, tak, aby stworzyć aranżację łazienki szytą na miarę Twoich potrzeb. Odkryj nasze realizacje.

Wraz z projektem otrzymasz od nas listę produktów, które zostały w nim wykorzystane – tym samym zaoszczędzisz jeszcze więcej czasu! |
Co więcej, dokonując zakupu wyposażenia w naszym sklepie internetowym za minimum 4 000 zł, koszt wizualizacji rozliczymy w zakupie.

= Projekt wychodzi GRATIS!

1. Zakup projektu 

Zakup projekt na naszej stronie internetowej. Zakup dostępny jest pod linkiem:
https://patiartstudio.pl/produkt/projekt/

projekt idealnej łazienki - 2

2. Prześlij rzut z góry z wymiarami

Wyślij rzut z wymiarami łazienki, którą chcesz zaprojektować oraz numer zamówienia na adres e-mail: sklep@patiartstudio.pl

Forma rzutu z wymiarami jest dowolna. Może być to gotowy rzut architektoniczny łazienki, rzut od dewelopera, narysowany ręcznie szkic czy rysunek zrobiony np. w programie Paint, Word, itp. Ważne, aby były na nim widoczne wymiary ścian, okien, drzwi i ewentualnych skosów, kominów i wykonanych przyłączy mediów – sanitarnych, grzewczych, elektryki, odpływów.

3. Opisz swoje wymagania i wskazówki

W e-mailu z rzutem z wymiarami opisz (najlepiej w punktach) swoje oczekiwania, wskazówki, wymagania co do pomieszczeń, które pragniesz zaprojektować. Wskaż, na czym Ci zależy w projekcie, a co należy z pewnością wykluczyć. Twoje oczekiwania to również ulubione kolory i niezbędne dla Ciebie elementy wyposażenia.

Możesz załączyć również inspiracje – przykładowe zdjęcia łazienek ukazujące styl/kolorystykę/wyposażenie/ wykończenie, jakie Cię ujęło.

Pamiętaj: im dokładniej przekażesz nam swoje potrzeby i preferencje, tym łatwiej będzie nam wspólnie stworzyć projekt Twojej wymarzonej łazienki.

projekt idealnej łazienki (1)

4. Projekt wstępny otrzymasz w ciągu kilku dni

W ciągu kilku dni od otrzymania wiadomości, prześlemy Ci rzuty wstępne projektu – przeanalizuj je, zastanów, co Ci się podoba, a co chciałbyś zmienić.

Poinformuj nas o tym w formie listy uwag i życzeń.

5. Nasze poprawki

Po otrzymaniu informacji o elementach, które chciałbyś, aby zostały poprawione, bezzwłocznie zajmujemy się tym tematem.

W ciągu kilku dni odsyłamy projekt z bezpłatnie naniesionymi wszelkimi poprawkami.

6. Zakończenie

Po zaakceptowaniu wszystkich poprawek oraz projektu otrzymasz od nas indywidualną wizualizację 3D pomieszczenia, rzuty techniczne oraz listę wszystkich użytych w projekcie produktów wraz z linkami do nich.