Umywalki Narożne

Stworzenie idealnej łazienki to nie tylko wybór odpowiedniego rodzaju prysznica, wanny czy płytek. Warto zwrócić uwagę również na właściwą umywalkę – będziemy z niej przecież korzystać codziennie! Niestandardowe łazienki to konieczność niestandardowych rozwiązań. Wśród nich wyróżnić można umywalki narożne, które pozwalają stworzyć komfortowe warunki użytkowania nawet w niewielkich łazienkach. Tego typu umywalki łazienkowe pełnią jednak nie tylko funkcje praktyczne – wprowadzają jednocześnie do wnętrza prawdziwie elegancką stylistykę.

Umywalki narożne – idealne do małej łazienki…

Aranżacja niewielkiej łazienki czy toalety to często nie lada wyzwanie. Na niedużej przestrzeni trzeba pomieścić wszelkie niezbędne urządzenia: kabinę prysznicową, sedes, pralkę – każdy centymetr powierzchni ma znaczenie. W takiej sytuacji doskonale sprawdzą się właśnie umywalki narożne. Nie są one duże (najbardziej popularne modele to umywalka narożna 30×30 lub umywalka narożna z szafką 40×40), a z uwagi na specjalne wyprofilowanie korzysta się z nich naprawdę komfortowo. Umywalki narożne to również niezawodne rozwiązanie na działkę – sprawdzą się w domkach letniskowych lub też, coraz bardziej popularnych, minidomach.

… i nie tylko!

Umywalki narożne to propozycja nie tylko do wyjątkowo ciasnych łazienek czy toalet. To także dobra opcja do pomieszczeń znajdujących się na poddaszach, gdzie dostęp do umywalki pod skosem nie byłby dogodny, ale już usytuowanie jej w narożniku pozwala na komfortowe użytkowanie. Warto wspomnieć, że wśród umywalek narożnych występują także modele większe, pełnowymiarowe.