Umywalki 50 cm

Wśród najchętniej wybieranych umywalek do łazienki pierwsze miejsce zajmują te o długości 50 cm. Ich popularność wynika z niezaprzeczalnych zalet, jakie mają umywalki 50 cm. Przede wszystkim nie zabierają wiele miejsca, przez co są idealnym wyposażeniem małych i dużych pokojów kąpielowych. Optymalne rozmiary umywalka 50 cm łączy z praktycznością i funkcjonalnością. Niewątpliwą zaletą umywalek w tym rozmiarze jest również duży wybór w zakresie kształtów, kolorów, producentów.

Umywalka 50 cm – poznaj wszystkie możliwości aranżacyjne

Umywalka łazienkowa 50 cm dostępna jest w rozmaitych wariantach. Modele w tym wymiarze występują w wersji kwadratowej, prostokątnej, okrągłej. Elementem rozróżniającym poszczególne umywalki 50 cm jest również wysokość rantów. Ten z pozoru niewiele znaczący parametr, ma wpływ na styl oraz komfort używania sprzętu. Umywalki 50 cm z wysokimi rantami doskonale chronią łazienkę przed zachlapaniem, a także prezentują się oryginalnie i nowocześnie. Modele z niższymi rantami to natomiast doskonały wybór do minimalistycznych pokojów kąpielowych.
Umywalka 50 cm może być modelem wiszącym lub nablatowym. Ten pierwszy idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, gdzie liczy się każdy centymetr przestrzeni. Umywalka wisząca 50 montowana jest bezpośrednio do ściany lub specjalnego stelaża. Wersje nablatowe świetnie prezentować będą się w przestronnych pokojach kąpielowych – najlepiej tych urządzonych w stylu skandynawskim.

Umywalka łazienkowa 50 – komfort i wytrzymałość

Do najpopularniejszych umywalek łazienkowych 50 cm należą te ceramiczne. Nie tylko pięknie prezentują się one we wnętrzu, ale też są odporne na osadzanie się kamienia oraz rdzy, a także działanie związków chemicznych. Ceramika łazienkowa ponadto jest bardzo łatwa w czyszczeniu. Ceramiczna umywalka 50 cm czyszczona może być klasycznymi środkami, bez obaw, że jej szkliwo zostanie uszkodzone. Wybrane modele dodatkowo posiadają specjalne powłoki, zwiększające odporność umywalki na wilgoć, środki chemiczne, działanie wysokich temperatur, a także pokryte są jonami srebra, które skutecznie zapobiegają rozwojowi bakterii i innych drobnoustrojów

Umywalka wisząca 50 z armaturą – kupuj w zestawie

W naszym sklepie umywalkę 50 cm kupisz solo lub w praktycznym zestawie. Szczególnej uwadze proponujemy modele z szafkami wiszącymi lub stojącymi. Taki komplet to meble 2w1, które obniżą koszty urządzenia łazienki, a także powierzchnię do przechowywania we wnętrzu. Oprócz umywalki łazienkowej z szafką 50 cm proponujemy szeroki wybór armatury pasującej do modeli o tym wymiarze. W naszym sklepie możesz wybrać baterie do umywalek 50 w różnych kształtach i kolorach, a także z ekologicznymi funkcjonalnościami pozwalającymi np. na oszczędność wody.