Umywalki Wolnostojące

Idealna łazienka to nie tylko odpowiedniego rodzaju prysznic, wanna czy dopasowane kolorystycznie płytki. To również właściwie dobrana umywalka, z której korzystać będziemy każdego dnia! Umywalki łazienkowe to w praktyce przeróżne modele, a każdy z nich w inny sposób podkreśli charakter wnętrza. Na rynku coraz bardziej popularne stają się umywalki wolnostojące. Sprawdzą się one zarówno w przypadku klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz, łącząc komfort użytkowania z elegancją.

Umywalka wolnostojąca – elegancki element wyposażenia każdej łazienki

Umywalki wolnostojące charakteryzują się kompaktowymi wymiarami i wyjątkową estetyką wykonania. Zlewy tego typu sprawdzą się właściwie w każdym rodzaju łazienki, zaczynając od tych malutkich, a na przestronnych kończąc. Umywalka łazienkowa wolnostojąca to również doskonały wybór do osobnej toalety, w której niewielki metraż umożliwia montaż jedynie muszli klozetowej i niewielkiego zlewu właśnie. 

Łazienka z umywalką wolnostojącą to połączenie wyjątkowego designu, elegancji, ale i nowoczesności. Choć moda na tego typu umywalki wywodzi się wytwornych wnętrz, emanujących przepychem, jest to rozwiązanie również bardzo funkcjonalne i praktyczne.

Umywalka wolnostojąca – rodzaje

Umywalki wolnostojące charakteryzują się niezwykle bogatym wyborem modeli. W ofercie znaleźć można umywalki o różnych kształtach (popularna umywalka wolnostojąca okrągła), materiałach wykonania (efektowna umywalka wolnostojąca kamienna czy prostsza ceramiczna), a także kolorach (tu coraz większą popularność zyskuje czarna umywalka wolnostojąca). Decydując się na jedną umywalek wolnostojących z naszej oferty, niezależnie od wybranego modelu, możesz mieć pewność, że Twoja łazienka stanie się miejscem komfortowym i o wysokich walorach estetycznych.