Promocja na wszystkie produkty marki POLIMAT z kodem "RELAKS10" - 10%. Podwójna korzyść! Rabaty na promocje i przeceny się sumują!
Umywalki Nablatowe
Jeśli pragniemy zaprojektować idealną łazienkę, warto zwrócić uwagę nie tylko na rodzaje wanny, prysznica czy kolor płytek. Kluczowy jest również wybór odpowiedniej umywalki – będziemy z niej przecież korzystać każdego dnia! Eleganckie i nowoczesne umywalki łazienkowe pełnią nie tylko funkcje praktyczne, lecz mogą stanowić także doskonałą ozdobę każdej łazienki. Jednym z takich nowoczesnych modeli jest umywalka nablatowa. Szeroki wybór wielkości, kształtów i kolorów sprawi, że odnajdziesz model stworzony dla Twojej łazienki.
Najczęściej kupowane Umywalki Nablatowe
Umywalka nablatowa – rodzaje
Niezwykle estetyczna, ale i praktyczna i trwała umywalka nablatowa jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej umywalki. Dostępne są modele w różnych kształtach, przykładowo: umywalka nablatowa owalna, prostokątna czy kwadratowa, a także o różnych kolorach (coraz większą popularnością cieszy się czarna umywalka nablatowa!) i wykonane z rozmaitych materiałów. Taka różnorodność modeli sprawia, że umywalki nablatowe są coraz chętniej i częściej wybierane do nowoczesnych łazienek, a szczególnie tych urządzanych w stylu minimalistycznym czy też industrialnym. Doskonale nadadzą się również do luksusowych, bardzo eleganckich wnętrz. Dostępne są również różne opcje umywalek pod względem ich rozmiaru. Jeśli dysponujemy niewielką ilością miejsca w łazience, a zatem niewielkim blatem, z pewnością sprawdzi się w jego przypadku mała umywalka nablatowa 30 cm.
Jak wybierać umywalki nablatowe?
Podstawowym kryterium wyboru, jeśli chodzi o umywalki łazienkowe nablatowe, jest oczywiście ich dopasowanie do wnętrza. Warto jednak zwrócić również uwagę na sam montaż umywalki nablatowej (baterii). Jak zamontować umywalkę nablatową? Jeżeli ma ona docelowo zajmować całe wolne miejsce na blacie, najlepiej będzie zdecydować się na model z gotowymi fabrycznie otworami przystosowanymi do montażu baterii. Wersje wolnostojące, bez gotowych otworów, okażą się dobre w sytuacji, kiedy dysponujesz większym blatem bądź też bateria zamontowana jest bezpośrednio w ścianie.