Odpływy Liniowe

Remont łazienki to wyzwanie tak organizacyjne, jak i projektowe oraz wykonawcze. Jak uzyskać piękną i funkcjonalną przestrzeń, z której komfortowo będą mogli korzystać wszyscy domownicy? Jednym z elementów, który wpływa zarówno na aspekt praktyczny, jak i estetyczny łazienki, jest nowoczesny prysznic bez brodzika. Rozwiązanie tego typu staje się coraz bardziej popularne, a dla jego prawidłowego funkcjonowania najczęściej stosowany jest odpływ liniowy. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odpływów w sklepie Pati Art Studio.

Prysznic bez brodzika — elegancja i wygoda

Każdy z nas marzy o nowoczesnej i estetycznej łazience – a kabina walk in daje ogromną swobodę aranżacyjną. Prysznic z odpływem liniowym jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego – sprawdzi się zarówno dla dzieci, dorosłych, jak i dla osób posiadających ograniczoną sprawność ruchową. Brak barier w prysznicu bez brodzika to zdecydowany atut – warto zatem przy planowaniu remontu zwrócić uwagę na odpływy liniowe.

Odpływ liniowy – postaw na funkcjonalność

Jeżeli chcemy wyeliminować z naszej łazienki zabierający dużo przestrzeni użytkowej brodzik, a zależy nam na rozwiązaniu estetycznym i funkcjonalnym – postawmy na odpływy liniowe.  Każdy z modeli odpowiada odmiennym potrzebom — dostępne są odpływy o szerokości od 30 do 150 cm, o różnych głębokościach montażu oraz posiadające lub też nie możliwość wklejenia płytki.