Drzwi Prysznicowe

Jeżeli pragniesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w łazience, a funkcjonalność i wygoda jest dla Ciebie ważniejsza niż możliwość relaksu w wannie… Rozwiązaniem jest prysznic! W ofercie naszego sklepu możesz skompletować poszczególne elementy, tworząc samodzielnie swój wymarzony natrysk. Jednym z podstawowych elementów każdego prysznica są drzwi prysznicowe. By dobrze i długo nam służyły, powinny być one szczelne, solidnie wykonane, ale również estetyczne. W naszej ofercie odnajdziesz najnowocześniejsze modele – wybierz idealny dla siebie!

Drzwi prysznicowe przesuwne  

Decydując się na samodzielnie “stworzenie” prysznica, potrzebne nam będą drzwi prysznicowe, chroniące podłogę przed zalaniem. Do wyboru jest wiele różnych modeli. Oferujemy między innymi drzwi prysznicowe uchylne, przesuwne oraz składane

Drzwi prysznicowe przesuwne zamontować można w każdym modelu prysznicowym. Typ ten jest bardzo wygodny w użytkowaniu i nie ogranicza pozostałej przestrzeni, co sprawdzi się szczególnie w niewielkich łazienkach, gdzie cenny jest każdy zaoszczędzony centymetr. Podczas otwierania drzwi przesuwnych nie musisz martwić się o to, że skrzydło może zaczepić o pralkę czy inne urządzenie.

W ofercie naszego sklepu dostępne są popularne drzwi prysznicowe przesuwne 120, a także modele o innej szerokości. Dzięki tej różnorodności możesz stworzyć prysznic w komfortowym i funkcjonalnym dla Ciebie wymiarze. 

Drzwi prysznicowe składane

Innym oferowanym typem drzwi są drzwi prysznicowe składane. Choć rozwiązanie to jest nieco bardziej oryginalne, absolutnie nie oznacza to obniżenia funkcjonalności tego modelu. System otwierania i zamykania drzwi wygodnie się obsługuje. Jest niezawodny nawet przy częstej eksploatacji. Montaż drzwi prysznicowych składanych nie jest skomplikowany, można przy nim swobodnie wybrać odpowiedni kierunek otwierania się drzwi. 

Oferujemy drzwi prysznicowe składane 90 oraz szersze, zatem niezależnie od potrzeb – na pewno znajdziesz coś dla siebie!