Kabiny Prysznicowe

Urządzasz lub remontujesz swoją łazienkę? Kabina prysznicowa jest jednym z najważniejszych elementów jej wyposażenia! Sprawdzi się ona doskonale zarówno w domu, jak i w bloku. Dostępność różnorodnych modeli oraz ich bogata funkcjonalność sprawiają, że rozwiązanie w postaci natrysku jest bardzo popularne i praktyczne. Oferowane przez nas kabiny prysznicowe to zarazem wyszukane wizualnie i proste w montażu konstrukcje, stanowiące idealną alternatywę dla wanny. Kabiny prysznicowe to rozwiązanie, dzięki któremu wcale nie musisz rezygnować z relaksu i wygody korzystania ze strefy kąpielowej.

Jaką kabinę prysznicową wybrać?

Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy wyborze kabiny prysznicowej? Wszystko zależy od Twoich potrzeb oraz typu łazienki. W niewielkim wnętrzu sprawdzi się kabina prysznicowa półokrągła, bez ostrych krawędzi. Więcej wolnej przestrzeni zapewni również brak brodzika – oddzielenie ścianki prysznica od posadzki nie będzie wówczas aż tak widoczne. Aby zaoszczędzić miejsce, można również postawić na kabiny prysznicowe z drzwiami przesuwnymi

Większe kabiny są dobrym rozwiązaniem dla pomieszczeń o większym metrażu. Zależnie od Twoich preferencji, możesz zdecydować się na drzwi składane, przesuwne lub uchylne. Jeżeli chciałbyś zaaranżować łazienkę w nowoczesnym stylu, doskonale sprawdzi się kabina prysznicowa prostokątna – dłuższy bok nada konstrukcji ciekawego charakteru – lub też kwadratowa. Istotny jest również brodzik – do wyboru są kabiny prysznicowe z wysokim brodzikiem, niskim brodzikiem lub zupełnie bez niego.

Samodzielne składanie kabiny prysznicowej czy zakup kompletnego prysznica? 

Wielu prawdopodobnie zastanawia się: co za pytanie – lepiej kupić gotową, skompletowaną kabinę prysznicową i mieć problem z głowy. Tymczasem jednak, nie jest to aż tak oczywiste. Wiele zależy od naszej łazienki – musimy przeanalizować jej kształt, wymiary oraz ilość sprzętów, które chcemy w niej pomieścić. Po określeniu dostępnych dla łazienki możliwości, często nasz wybór zostaje mocno ograniczony. Wówczas z pomocą przychodzą kabiny prysznicowe składane samodzielnie – każdy z elementów kupowany jest oddzielnie, dzięki czemu można dopasować go indywidualnie do danego wnętrza. Tym samym otrzymać możemy niestandardowe wymiary kabin prysznicowych.