Kabiny Prysznicowe z Brodzikiem

Pragniesz zaoszczędzić jak najwięcej miejsca w łazience, a funkcjonalność i wygoda jest dla Ciebie ważniejsza niż możliwość relaksu w wannie? Rozwiązanie: prysznic! W ofercie naszego sklepu możesz zarówno skompletować poszczególne elementy, tworząc samodzielnie swój wymarzony natrysk lub też postawić na gotowe już rozwiązania – kabiny prysznicowe z brodzikiem. Dostępne są one w różnych kształtach, wymiarach i stylach. Znajdź swój idealny prysznic z brodzikiem.

Kabina prysznicowa z brodzikiem – dobierz kształt do pomieszczenia

Najczęściej wybierane warianty kabiny prysznicowej z brodzikiem to kabiny kwadratowe i półokrągłe. Kabiny prysznicowe półokrągłe sprawdzą się szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, w których cenny jest każdy wolny centymetr powierzchni. Kabiny kwadratowe z brodzikiem natomiast, doskonale pełnić będą swoją funkcję zamontowane w rogu pomieszczenia. Do łazienek o nietypowym kształcie (choć również po prostu zbliżonym do prostokąta) często wybierana jest z kolei kabina prysznicowa prostokątna z brodzikiem. W takich pomieszczeniach zastosowanie znajdzie również kabina prysznicowa asymetryczna, przykładowo, zawarta w planie prostokąta, lecz z zaokrąglonym jednym z rogów.

Kabina prysznicowa z brodzikiem – na co jeszcze zwrócić uwagę?

Wymiary ścian kabin prysznicowych zawierają się w przedziałach 80 – 120 cm w przypadku dłuższego boku oraz 80 – 100 cm dla krótszego. W praktyce najczęściej wybierana jest kabina prysznicowa z brodzikiem 90×90. Znaczenie ma również wysokość brodzika – to od niej zależy komfort użytkowania brodzika przez dzieci czy osoby starsze. Zależnie od potrzeb, może zainteresować nas kabina prysznicowa z niskim brodzikiem bądź też kabina prysznicowa z głębokim brodzikiem i siedziskiem. 

Jeżeli chodzi o sam montaż kabiny prysznicowej z brodzikiem to jest on stosunkowo prosty – kolejne elementy są przecież ze sobą w pełni kompatybilne. W łatwy sposób można je również zdemontować, w celu dokładnego wyczyszczenia powierzchni, a następnie złożyć z powrotem.