Kabiny Prysznicowe Narożne

Kabina prysznicowa narożna to komfort i praktyczność w jednym. Świetnie sprawdzi się w mało ustawnych łazienkach oraz tych o niewielkim metrażu. Z jej pomocą funkcjonalnie zagospodarować można narożniki, kąty i wnęki wnętrza, zostawiając więcej miejsca na inne łazienkowe sprzęty. Kabiny prysznicowe narożne pozwolą również stworzyć komfortową strefę relaksu, z której korzystać może każdy członek rodziny.

Narożna kabina prysznicowa – poznaj swoje możliwości

Narożne kabiny prysznicowe to szerokie spektrum możliwości. Dostępne są one nie tylko w różnych wymiarach, ale i kształtach. Do małych łazienek idealnym wyborem będą kabiny narożne nie większe niż 80×80 cm. We wnętrzach o standardowym rozmiarze sprawdzą się natomiast modele 90x 90 cm, 100×80 cm. W rozmiarach tych dostępne są zarówno kabiny prysznicowe rogowe półokrągłe, jak i prostokątne czy kwadratowe. Zaokrąglone kąty to dobry wybór do klasycznych łazienek, w aranżacje nowoczesne wpiszą się kabiny o ostrzejszych kwadratowych lub prostokątnych bokach. W zależności od stylu panującego w łazience można do niej zaprosić prysznice narożne w kolorze białym, chromowanym (srebrnym), czarnym, złotym.

Kabiny prysznicowe narożne bez brodzika i z brodzikiem

Szczególnym rodzajem kabin narożnych są te bez brodzika, nazywane popularnie walk – in. W ich przypadku brodzik wpuszczany jest w posadzkę i praktycznie niewidoczny. Rozwiązanie to sprawia, że drzwi prysznicowe narożne wyglądają estetycznie i elegancko. Szyba prysznicowa narożna bez brodzika polecana jest do łazienek nowoczesnych, minimalistycznych, art. deco, skandynawskich, glamour. Alternatywą dla nich są klasyczne kabiny z brodzikiem, będące praktycznym wyborem do łazienek, z których korzystają dzieci i seniorzy.

Narożne kabiny prysznicowe – wybór na lata

Nowoczesne kabiny łazienkowe to sprzęt wyposażony w szereg innowacyjnych rozwiązań. Dużą popularnością cieszą się kabiny natryskowe narożne, a także te z ruchomymi prowadnicami czy wyposażone w technologię ułatwiające utrzymanie czystości. Trwałość i solidność kabin narożnych gwarantują natomiast wysokiej jakości materiały wykonania. Drzwi prysznicowe narożne najczęściej wykonywane są ze szkła hartowanego, a pozostałe komponenty ze stali odpornej na korozje i działanie wilgoci.