Zestawy Baterii

Przy urządzaniu łazienki, warto jest zadbać o utrzymanie spójności aranżacyjnej. Aby ułatwić to zadanie stworzone zostały zestawy baterii łazienkowych – to dzięki możemy mieć pewność, że bateria umywalkowa, prysznicowa oraz wannowa będą idealnie do siebie pasować. Sklep Pati Art Studio oferuje komplety baterii renomowanych producentów – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Klasyczne baterie sprawdzą się doskonale nad zlewozmywakiem bądź umywalką. Komfortowy prysznic wymaga jednak zainstalowania w łazience funkcjonalnego zestawu natryskowego. W skład zestawów prysznicowych wchodzi zwykle bateria prysznicowa, słuchawka, wąż, deszczownica oraz potrzebne uchwyty i elementy montażowe. Dostępnych jest jednak wiele rodzajów zestawów, które różnią się ilością elementów oraz dodatkowymi funkcjami. Ich podstawowe typy to zestawy posiadające baterię klasyczną lub termostatyczną oraz zestawy montowane natynkowo lub podtynkowo.

Zestawy baterii łazienkowych renomowanych producentów

Asortyment obejmuje zestawy baterii najlepszych marek. Ich producenci stawiają na komfort i zadowolenie użytkownika, stąd produkty charakteryzują się solidnością wykonania, wytrzymałością i niezawodnością. Oferowane zestawy baterii sprawdzą się przy różnych stylach aranżacji łazienki – od klasycznego aż po nowoczesny. Ich wykończenie to wysokiej jakości powłoka chromowana, ułatwiająca utrzymanie sprzętu w czystości. 

Dlaczego warto wybrać gotowe zestawy baterii do łazienki?

Przy generalnym remoncie łazienki lub też urządzaniu jej od podstaw, niezbędny jest montaż wszystkich baterii łazienkowych. Dopasowanie stylu różnych elementów armatury może stanowić wyzwanie – tu z pomocą przychodzą właśnie gotowe zestawy baterii do łazienki. Zarówno ich wzór, jak i kolorystyka są utrzymane w tej samej stylistyce, co pozwala nam osiągnąć wymarzony efekt i harmonijną aranżację wnętrza. Zalety zestawów baterii to jednak nie tylko estetyka – to również oszczędność. W przypadku kompletu cena jest zazwyczaj bardziej korzystna niż suma wartości poszczególnych baterii kupowanych osobno. Jeżeli decydujemy się na zestaw baterii, możemy oszczędzić również swój cenny czas i ewentualne nerwy – nie grozi nam tu żadna niespodzianka, wszystkie części są do siebie idealne kompatybilne pod względem zgodności uchwytów z nakrętkami węży czy średnic złączek. Pozostaje tylko zamówić, odpakować i zamontować baterie – będą gotowe do codziennego korzystania!