Szafki z Umywalką

Dawniej niemal wszystkie umywalki montowane były na ścianie łazienki. Aktualnie sytuacja wygląda inaczej – coraz więcej osób decyduje się na zakup zestawu: szafki z umywalką. Prócz wysokiej estetyki, zestaw taki zapewnia nam również dodatkowe miejsce na niezbędne wyposażenie i akcesoria. Szafka jest zatem znacznie bardziej praktycznym rozwiązaniem niż chociażby ozdobny postument. Szczególnie docenią to posiadacze małych łazienek, w których cenny jest każdy centymetr wolnej przestrzeni.

Najczęściej kupowane szafki z umywalką

Umywalka łazienkowa z szafką – dlaczego warto?

Umywalka z szafką to połączenie funkcjonalności i estetyki. Z jednej strony, możemy być spokojni o spójny design wnętrza – umywalka i szafka idealnie ze sobą harmonizują. To w praktyce jeden produkt, który dopasuje się zarówno do wystroju klasycznego, jak i nowoczesnego. Z drugiej strony, decydując się na to rozwiązanie, otrzymujemy dodatkową przestrzeń użytkową – zarówno tę na przechowywanie akcesoriów, jak i dodatkowe centymetry wokół umywalki.

Umywalka z szafką 40 cm czy umywalka z szafką 80 cm? W zależności od wielkości naszej łazienki, możemy wybrać większe lub mniejsze modele. Decydując się na produkt wysokiej jakości od renomowanych producentów, możemy być pewni, że będzie służył nam przez wiele lat. 

Umywalki łazienkowe z szafkami – idealne do małej łazienki

Umywalka z szafką jest jednym z najbardziej praktycznych mebli do łazienki. Sprawdzi się w każdym wnętrzu – przede wszystkim zaś w pomieszczeniach o niewielkim metrażu, które trzeba ergonomiczne zagospodarować. Umywalki z szafką do małej łazienki, choć mają zazwyczaj nieco mniejszą głębokość, zapewniają bardzo cenne dodatkowe centymetry funkcjonalnej przestrzeni.  Mogą być one skonstruowane w klasyczny sposób, czyli posiadać nóżki do postawienia na posadzce bądź też bądź też być wyposażone w system montażu ściennego. 

Umywalki nablatowe z szafką

Umywalka nablatowa z szafką to idealna propozycja dla osób, które cenią nowoczesny design, ale nie mają możliwości ustawienia w łazience masywnej zabudowy z blatem. Docenią ją również osoby preferujące minimalistyczny styl. Umywalki nablatowe z szafką pozwalają na stworzenie interesujących aranżacji wnętrz – dzięki komorom z drzwiczkami bądź zestawom komfortowych szuflad możemy utrzymać w łazience idealny porządek oraz dyskretnie ukryć akcesoria i środki czystości.