Szafki Łazienkowe

Każdy z nas pragnie, aby jego łazienka prezentowała się estetycznie i schludnie. Aby to osiągnąć, musimy przede wszystkim zadbać o meble, które się w niej znajdują. Wybór odpowiednich szafek łazienkowych pozwoli funkcjonalnie i praktycznie zagospodarować cenną przestrzeń. Wszelkie rzeczy do przechowywania – kosmetyki, preparaty pielęgnacyjne czy środki czystości – znajdą swoje miejsce W ofercie naszego sklepu znajdują się szafki do łazienki o różnych wymiarach, formach i rodzajach wykończenia, które można dopasować do każdego stylu.

Szafki łazienkowe wiszące

Meble do łazienki mogą być wolnostojące bądź też przeznaczone do instalacji na ścianie. Szafki łazienkowe wiszące są obecnie bardzo popularne z uwagi na swoją funkcjonalność. Dają one pełną dowolność w aranżacji – można je umieścić zarówno na dużej wysokości, jak i nad samą podłogą. Dodatkową zaletą szafek wiszących jest to, że nie utrudniają sprzątania posadzki w łazience.

Dostępne są nie tylko modele klasyczne – z lustrem, umieszczane nad umywalką, ale także szafki wiszące boczne, które pozwalają zgrabnie zabudować ścianę. 

Szafki łazienkowe stojące

Choć szafki wiszące są eleganckie i stylowe, wolnostojące modele są jednak wygodniejsze i solidniejsze. Aby je zamontować nie potrzeba skomplikowanych mocowań, a przy tym przechowywać w nich można nawet bardzo ciężkie przedmioty. Będą one zatem doskonałym miejscem do ukrycia kosmetyków czy środków do czyszczenia, ale także pojemników na bieliznę i cięższych sprzętów.  Stworzenie zabudowy od blatu do posadzki daje również możliwość zabudowy pralki. Szafki łazienkowe stojące to świetne rozwiązanie do każdej łazienki, niezależnie od metrażu i układu. 

Pewnego rodzaju hybrydą pomiędzy szafkami stojącymi, a wiszącymi, są szafki wiszące wyposażone w dodatkowe nóżki wspornikowe. Zwiększa to wytrzymałość i stabilność konstrukcji, co będzie szczególnie przydatne w przypadku modeli utrzymujących dużą umywalkę ozdobną z masywną baterią.