Szafki Łazienkowe z Lustrem

Szafki łazienkowe z lustrem to praktyczne i funkcjonalne meble łazienkowe. Pozwalają zaoszczędzić miejsce oraz wprowadzić ergonomię do wnętrza. Stanowią miejsce do przechowywania kosmetyków, domowej apteczki i innych artykułów higienicznych. Dzięki nim najczęściej używane akcesoria zawsze ma się pod ręką. Uniwersalność tych mebli do łazienki pozwala włączyć je w każdą aranżację. Sprawdź dostępne modele szafek łazienkowych – wybieraj między modelami w różnych wymiarach i stylach.

Szafka z lustrem do łazienki – czy warto się na nią zdecydować

Szafka lustrzana do łazienki łączy funkcjonalność z wysoką estetyką. Umożliwia ona sprytne zagospodarowanie przestrzeni. Będzie idealnym dopełnieniem klasycznych mebli w łazience, a także zastąpi tradycyjne lustro zawieszone nad umywalką. Odpowiednio zawieszona i dopasowana będzie również poprawiać proporcje pomieszczenia i optycznie je powiększać. Na szafkę wiszącą do łazienki z lustrem warto się zdecydować przede wszystkim przy małym metrażu, choć sprawdzi się ona i w dużych pokojach kąpielowych.

Lustra łazienkowe z szafką – szeroki wybór rozmiarów i kolorów

Szafki z lustrem to szeroka gama produktów. Występują w kolorach naturalnego drewna, szarym, czarnym, niebieskim lub z lustrzanymi bokami. Za najpopularniejsze i uniwersalne uważa się jednak białe meble do łazienki – pasują one do każdego wnętrza. Podobnie jak szafki lustrzane w innych kolorach i te białe dostępne są w wielu rozmiarach-najmniejsze modele mierzą 40 cm, standardowe 60 cm, natomiast największe mają szerokość 80 cm. Klasyczne szafki nad umywalkę proponują jedną półkę do przechowywania, bardziej rozbudowane wyposażone są w kilka różnej wielkości półeczek zamkniętych i otwartych, ukryte schowki, a nawet gniazdka elektryczne.

Szafka z lustrem i oświetleniem LED

Szczególnym rodzajem szafek łazienkowych z lustrem są te z podświetleniem. Umiejscowione jest ono najczęściej w górnym panelu mebla łazienkowego i działa w energooszczędnej technologii LED. Dzięki takiemu połączeniu szafka lustrzana jest praktycznym meblem 3w1 – stanowi miejsce do przechowywania, lustro oraz oświetlenie.