Szafki łazienkowe wiszące

Szafki łazienkowe wiszące to jedne z najpraktyczniejszych mebli łazienkowych. Łączą estetykę i ergonomię. Świetnie sprawdzą się na małym metrażu, funkcjonalności nie można im również odmówić w dużej łazience. Wiszące szafki łazienkowe nie tylko zwalniają miejsce na podłodze, ale też pozwalają zyskać dodatkową przestrzeń do przechowywania niezbędnych przyborów i kosmetyków. Sprawdź rodzaje szafek wiszących i zobacz, do jakich wnętrz pasują.

Szafki łazienkowe wiszące – rodzaje

W Pati Art Studio znajdziesz szeroki wybór szafek wiszących łazienkowych. W kategorii szafek wiszących pojawiają się zarówno te przeznaczone do montażu pod umywalką, jak i nad nią czy półki do powieszenia na dowolnej ścianie wnętrza. Dostępne są one w różnych rozmiarach, z czego najmniejsze liczą sobie zaledwie 30 cm szerokości, natomiast największe 120 cm. Wielbicielom klasyki proponujemy meble łazienkowe wiszące w kolorze białym oraz odcieniu naturalnego drewna, które doskonale odnajdą się zarówno w skandynawskich, jak i nowoczesnych wnętrzach. Dla zwolenników oryginalnych łazienkowych aranżacji przygotowaliśmy natomiast szafki łazienkowe wiszące z szufladami lub półeczkami w kolorze szarym, czarnym, a nawet niebieskim.

Szafki wiszące – meble do małych i dużych łazienek

Mała szafka łazienkowa wisząca to wybór oczywisty. Sprawdzi się na niedużym metrażu, może zawisnąć nad umywalką, wanną, pralką, a nawet nad drzwiami. Szafki wiszące pojawiać mogą się też w dużych łazienkach, a także tych problematycznych w aranżacji. W dużych pokojach kąpielowych nie zabraknie miejsca na szafki łazienkowe wiszące z szufladami – dwiema, a nawet trzema. Do trudno ustawnych wnętrz warto natomiast zaprosić zgrabne szafki łazienkowe narożne wiszące, które pozwolą zagospodarować każdy kąt.

Szafka łazienkowa wisząca – solidny mebel na lata

Funkcjonalność i estetyka to nie jedyne kryteria ważne przy zakupie szafki łazienkowej wiszącej. Równie ważna jest solidność. Tę zapewni szafka łazienkowa drewniana wisząca, która jest nie tylko odporna na uszkodzenia mechaniczne, ale i działanie wody, wilgoć. Dobrą alternatywą dla drewnianych mebli łazienkowych są dostępne w dobrych cenach szafki wiszące z laminowanej płyty wiórowej oraz z tworzywa sztucznego.