Baterie Umywalkowe Wysokie

Baterie łazienkowe wysokie dedykowane są głębokim, większym umywalkom. Łączone mogą być z modelami okrągłymi, kwadratowymi, prostokątnymi. Baterie wysokie do umywalki łączą w sobie nowoczesny design, praktyczność, funkcjonalność i ekologiczne rozwiązania. Dzięki temu, że wysoka armatura łazienkowa dostępna jest w wielu kolorach i wzorach uzupełnić może wiele aranżacji od nowoczesnych, przez minimalistyczne, do bogato zdobionych. Zobacz, jakie zalety ma bateria wysoka umywalkowa.

Bateria nablatowa wysoka – zalety armatury łazienkowej

Baterie łazienkowe do umywalki wysokie to przede wszystkim funkcjonalność i praktyczność. Większość modeli wykonana jest z solidnego mosiądzu oraz posiada długowieczną głowicę ceramiczną. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że bateria łazienkowa wysoka będzie spełniać swoje funkcje przez długie lata. Dzięki zastosowaniu w nich nowoczesnych rozwiązań są wygodne w użytkowaniu. Korzystanie na co dzień ułatwia obecny w wielu modelach jeden uchwyt, który umożliwia sterowanie strumieniem wody oraz regulację jej temperatury.

Baterie umywalkowe wysokie – szeroka gama funkcjonalnych rozwiązań

Armatura łazienkowa to szeroka gama produktów. Baterie umywalkowe nablatowe wysokie dostępne są w różnych kształtach, długościach wylewek, kolorach. Tradycyjnym wyborem są modele chromowane, które pasują do każdej umywalki. Alternatywą dla niej jest uniwersalna biała armatura łazienkowa. W modnych łazienkach często pojawia się natomiast czarna bateria łazienkowa, która pasuje do nowoczesnych, loftowych i industrialnych aranżacji. Dla wielbicieli eleganckich i luksusowych wnętrz dobrym wyborem będą natomiast złote baterie łazienkowe. Swoim wzornictwem pasują do pokojów kąpielowych retro, vintage, art deco, glamour.

Wysoka bateria umywalkowa – nowoczesny element wyposażenia łazienki

Sklepy z armaturą łazienkową proponują wysokie modele uzupełnione o wiele nowoczesnych rozwiązań. Na szczególną uwagę zasługują baterie łazienkowe ekologiczne. Ich główną zaletą jest oszczędność wody, a więc i zminimalizowanie rachunków. Wodooszczędne baterie wysokie umywalkowe wyposażone są m.in. w perlatory, jeden uchwyt, fotokomórkę.