Wanny Stalowe

Wanny stalowe to wyjątkowo odporne i wytrzymałe modele wanien Niestraszne są im zarysowania, odpryski emalii oraz działanie silnych detergentów. Ich właściwości sprawiają, że są sprzętami na lata. Świetnie sprawdzają się w łazienkach o każdym metrażu. Dostępne są w wielu rozmiarach: 140×70, 150×70, 160×70, 170×70, 180×80 cm. W naszym sklepie wybierać możesz wanny blaszane czołowych producentów.

Zobacz wanny emaliowane stalowe marki Roca.

Wanna stalowa – ponadczasowe rozwiązanie do Twojej łazienki

Wanna stalowa to produkt dedykowany tym, którzy szukają praktycznego i solidnego sprzętu do łazienki. Znane są od dziesięcioleci i nigdy nie wychodzą z mody. Klasycznym wyborem są białe wanny stalowe emaliowane. Emalia występuje jednak w różnych odcieniach, co umożliwia zaproszenie do łazienki modnej wanny czarnej, szarej lub w innym kolorze. Co więcej, wanna stalowa dostępna jest w wielu rozmiarach i kształtach. Do standardowych łazienek dobrym wyborem jest wanna stalowa 160x70cm lub 170×70 cm, na większych powierzchniach postawić można na model 180×70 cm z obudową lub bez niej, natomiast w trudno ustawnych pomieszczeniach sprawdzi się wanna stalowa narożna.

Wanny blaszane – gwarancja wysokiej trwałości

Popularność wanien stalowych wynika przede wszystkim z ich wieloletniej niezawodności. Stal, z której wykonane są wanny blaszane, jest materiałem wytrzymałym i odpornym na uszkodzenia, odbarwienia, zarysowania. Na wysoki komfort użytkowania wpływa również łatwość czyszczenia emalii i możliwość zachowania wysokich standardów higieny. Cechy te wykazują wszystkie wanny stalowe, jednak na szczególną uwagę zasługują te marki Roca. Wyróżniają się one wysoką jakością i dopasowaniem do wymogów polskich łazienek. Wanny stalowe Roca to wyjątkowa trwałość materiałów, co sprawia, że nawet przy długoletniej eksploatacji nie niszczeją oraz nie matowieją. Wiele z modeli wzbogaconych jest o specjalne wykończenie antypoślizgowe oraz powłoki uszlachetniające.

Stalowa wanna – nie tylko praktyczny sprzęt łazienkowy

Wanny blaszane emaliowane przekształcą każdą łazienkę w domowe SPA. Staną się miejscem odprężenia i relaksu zarówno w dużych, jak i małych łazienkach. Będą w nich stanowić nie tylko miejsce do wygodnych kąpieli, ale także dekoracje wnętrza. Najbardziej dekoracyjny model to wanna wolnostojąca stalowa, estetycznie w łazience wygląda też wanna z obudową.