Wanny z Drzwiami

Wanna z drzwiami to coraz popularniejsze rozwiązanie w polskich łazienkach. Z powodzeniem zastępuje ona kabinę prysznicową i sprawia, że pokój kąpielowy staje się mjejscem relaksu i odpoczynku. Wygodna i praktyczna wanna z otwieranymi drzwiami w naszym sklepie dostępna jest w szerokiej ofercie. Wybierać można pomiędzy kilkoma rozmiarami; 170×75, 180×80, 160×75, 140×70, 150×75 cm, a także wannami o zróżnicowanym designie i kolorystyce. Tak szeroka oferta pozwoli dopasować wanny z otwieranymi drzwiami do każdej łazienki.

Wanna z drzwiczkami nie tylko dla seniora

Wanna z otwieranymi drzwiczkami polecana jest przede wszystkim do łazienek, z których korzystają osoby starsze. Niska, wyposażona w otwierane drzwi zamontowane w bocznej ścianie, siedzisko, a także antypoślizgowe dno pozwala na komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Wanna dla seniora z drzwiczkami posiada taką konstrukcję, że bez problemu można w niej usiąść, wstać, wyjść.

Modele z otwieranymi drzwiczkami sprawdzają się nie tylko w łazienkach seniorów. Będą one dobrym wyborem dla każdego, kto posiada problemy z motoryką małą, osób niepełnosprawnych, mających problemy z błędnikiem, o słabszej kondycji fizycznej, ze schorzeniami utrudniającymi samodzielne poruszanie się. Wanna z drzwiami sprawia, że nie są one skazane na korzystanie z prysznica oraz nie muszą liczyć na pomoc osób trzecich podczas zabiegów higienicznych. Wanna z drzwiami i siedziskiem zapewni seniorom i osobom o ograniczonej ruchowości należytą intymność podczas dbania o siebie, oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.

Wysokiej jakości wanny z drzwiami

Wanny z drzwiami dla seniorów to modele o wysokiej jakości. Posiadają miękko wyprofilowane krawędzie, przez co są komfortowe w codziennym użytkowaniu. Drzwiczki umieszczone w bocznej ścianie są szczelne, a ich otwieranie i zamykanie niezwykle łatwe. Wiele modeli dodatkowo wyposażonych jest w siedzisko, podłokietniki oraz uchwyt, które dodatkowo podwyższają komfort kąpieli i jej bezpieczeństwo. Na nie wpływ ma też gładka i jednolita powierzchnia wanny, często pokryta antypoślizgową powłoką. Modele dla seniorów wykonywane są z trwałego i wytrzymałego materiału – akrylu. Do jego właściwości należy długie utrzymywanie ciepła, antybakteryjność i łatwość w czyszczeniu.