Bidety Stojące

Bidety jeszcze kilkanaście lat temu kojarzone były głównie z luksusowymi apartamentami i raczej nieczęsto instalowane w domach. Obecnie jednak coraz więcej z nas decyduje się na zakup tego funkcjonalnego i pomagającego nam zadbać o higienę urządzenia. Bidet pozwala na umycie części intymnych w komfortowej pozycji siedzącej. Jednym z jego najbardziej popularnych typów jest bidet stojący. Sprawdź dostępne modele.

Bidety to przede wszystkim funkcjonalność

Podstawową funkcjonalnością bidetu jest utrzymanie intymnych części ciała w czystości. Ułatwia on wykonywanie czynności z tym związanych, umożliwiając sprawne obmycie się  w komfortowej siedzącej pozycji, przy tym bez konieczności rozebrania się do naga. Prócz klasycznych modeli, na rynku coraz częściej spotykane są bidety wielofunkcyjne, wśród których wyróżnić można bidety z prysznicem (czyli myjką prysznicową) lub też urządzenia będące połączeniem bidetu i muszli sedesowej.

Bidety stojące – dlaczego warto?

Bidety stojące to przede wszystkim estetyka i elegancki wygląd. Warto zwrócić uwagę, by wybrać bidet z tej samej linii producenta, co miskę WC – razem stanowić będą spójny komplet. Bidety stojące w bardzo prosty sposób można utrzymać w czystości. Są także łatwiejsze niż bidety wiszące w montażu.