Zestaw Miska + Deska

Wyposażenie łazienki powinno być przede wszystkim praktyczne i dobrze spełniać swoje podstawowe funkcje. Warto jednak, aby spełniało przy tym wymagania estetyczne. Niezależnie, czy potrzebujesz armatury do nowoczesnej czy klasycznej łazienki, poznaj nasze zestawy miska z deską. Zakup elementów w zestawie jest zawsze bardziej ekonomicznym rozwiązaniem, a jednocześnie nie wymaga samodzielnego dobierania poszczególnych części pod względem technicznym i stylistycznym.

Najczęściej kupowane Miski + Deski

Zestawy miska z deską 

Zestawy to zwykle zdecydowanie bardziej ekonomiczne rozwiązanie niż kupowanie każdego elementu osobno. Kiedy zatem decydujemy się na wymianę całej toalety lub instalację nowej, warto wziąć pod uwagę rozwiązanie tego typu. Zestaw miska z deską jest najbardziej popularnym duetem tej kategorii. Znajdziemy w nim muszlę oraz deskę sedesową – klasyczną bądź wolnoopadającą. Aby znaleźć odpowiednie rozwiązanie do swojej łazienki, zwróćmy uwagę czy rozpatrywany model muszli ma kołnierz. 

Zestaw: miska klozetowa + deska – zalety

Zakup zestawu: miski WC z deską sedesową to bardzo wygodne rozwiązanie i zazwyczaj tańsze niż nabycie obu elementów z osobna. Przy wyborze produktu, punktem wyjścia jest typ miski WC – czy ma być to miska krótka, długa, w technologii bezrantowej czy z kołnierzem. Kiedy zdecydujemy się na dany typ miski, sprawdźmy, jaka deska sedesowa jest dostępna w komplecie.

W sklepie Pati Art Studio wybierać można pomiędzy zestawami z deskami wolnoopadającymi (niektóre z modeli mają również opcję łatwego wypinania) oraz zestawami z deskami klasycznymi. Decydując się na zakup zestawu miski WC wraz z deską, mamy gwarancję kompatybilności produktów. Przy doborze miski oraz deski osobno, istnieje ryzyko, że oba elementy nie będą do siebie pasowały. Zdecydowanie bardziej komfortowo jest nabyć je w zestawie.