Bidety Wiszące

Bidety jeszcze do niedawna kojarzyły się jedynie z luksusowymi apartamentami i raczej nieczęsto instalowano je w domach. W ostatnich latach jednak coraz więcej z nas decyduje się na posiadanie w domu tego praktycznego i zapewniającego higienę urządzenia. Bidet pozwala na komfortowe umycie części intymnych w wygodnej pozycji siedzącej. Jednym z jego cieszących się największą popularnością typów jest bidet wiszący. Sprawdź dostępne modele w sklepie Pati Art Studio.

Bidet – postaw na funkcjonalność

Podstawowa funkcja bidetu to utrzymanie intymnych części ciała w czystości. Bidet ułatwia wykonanie tych czynności, pozwalając na sprawne obmycie się w wygodnej pozycji siedzącej, bez konieczności rozebrania się do naga. Warto dodać, że na rynku coraz częściej spotkać można również bidety wielofunkcyjne, takie jak bidety z prysznicem (myjką prysznicową) czy też urządzenia 2w1 – połączenie bidetu i muszli sedesowej.

Bidety wiszące – dlaczego warto?

Podstawowy atut bidetów wiszących to zdecydowanie ich estetyczny i elegancki wygląd. Doskonale sprawdzą się one w nowoczesnych wnętrzach. Dodatkowo, poprzez swoje mocowanie do ściany, zostawiają pod spodem dostęp do całej powierzchni podłogi, co ułatwia utrzymanie czystości w pomieszczeniu. Należy mieć jednak na uwadze, że bidety wiszące możemy zainstalować bezpośrednio na ścianie tylko wówczas, gdy jest ona solidnym murem z betonu lub cegieł. W przypadku bardziej delikatnych ścian, konieczne jest zamontowanie specjalnego stelażu podtynkowego, również dostępnego w ofercie naszego sklepu.