Miski WC Wiszące

Łazienka jest miejscem, które powinniśmy wyposażyć w pełną armaturę sanitarną zgodną z naszym gustem. Muszla klozetowa jest jednym z najważniejszych sprzętów w tym pomieszczeniu. Oferta misek WC jest naprawdę szeroka – zarówno pod względem koloru, kształtu, jak i funkcjonalności. Miska WC wisząca to jedno z bardziej nowoczesnych rozwiązań, dzięki któremu łatwiej będzie zadbać o czystość podłogi w łazience.

Muszla klozetowa podwieszana- istotny element każdej łazienki

Jeżeli zdecydowaliśmy już o kolorze i wzorze płytek do łazienki, kolejną istotną decyzją jest wybór odpowiedniej wanny bądź prysznica, umywalki, i, rzecz jasna, sedesu właśnie. Łazienka przestała być już jedynie miejscem kojarzonym z codzienną toaletą – obecnie spędzamy w niej coraz więcej czasu, relaksując się i odprężając po ciężkim dniu pracy. Stąd, uzasadnione jest, że coraz większą wagę przywiązujemy do stworzenia w swojej łazience odpowiedniej, komfortowej przestrzeni. Dotyczy to jej wszystkich elementów – dążymy zatem do tego, by wybrana przez nas miska wc była nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna i modna.

Zalety miski WC wiszącej

Miski WC podwieszane często wskazywane są jako bardziej estetyczne i efektowne niż kompakty. Dodatkowo, ich odpowiednia konstrukcja sprawia, że powierzchnia pod miską jest bardziej dostępna – nie ma zatem problemu z utrzymywaniem jej w czystości. Wybierając WC wiszące warto dopasować je do ogólnego stylu aranżacji łazienki, decydując się na jeden z jej najbardziej popularnych typów: okrągły, owalny czy prostokątny.

W ofercie naszego sklepu znajdują się zarówno miski wiszące bezkołnierzowe, jak i te z kołnierzem. Możesz również zdecydować się na model z wolnoopadającą deską w komplecie.