Wanna Prostokątna 140x70

Wanna 140×70 sprawdzi się jako wyposażenie małych i średnich łazienek. Gwarantuje komfortową przestrzeń na długie kąpiele, a jednocześnie nie zajmuje wiele miejsca, pozostawiając je na inne sprzęty łazienkowe. Większość modeli wykonana jest z akrylu sanitarnego – materiału solidnego, wytrzymałego i odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Akrylowe wanny prostokątne 140×70 proponują zarówno uznani polscy producenci, jak i ci zagraniczni. Odnaleźć można je w ofercie marek Cersanit, Besco, Polimat, Sanplast.

Wanny 140×70 – idealny wybór do każdej łazienki

Wanna 140 x 70 to pośrednie rozwiązanie pomiędzy dużymi, obszernymi modelami, a tymi najmniejszymi dostępnymi na rynku. Dzięki swoim optymalnym wymiarom zmieści się w każdej łazience. W tej, w której liczy się każdy centymetr idealnym wyborem będzie wanna 140×70 z obudową i parawanem – ustawiona przy ścianie nie zajmie wiele miejsca, a praktyczny parawan pozwoli wykorzystywać ją również jako prysznic. Na większych metrażach dobrym wyborem jest mała wanna wolnostojąca 140 x 70, natomiast w luksusowych łazienkach modele z hydromasażem. Klasycznym rozwiązaniem będzie wanna prostokątna 140×70 cm w kolorze białym, który harmonijny zestaw stworzy z pozostałymi sprzętami oraz meblami łazienkowymi w każdym kolorze. Wybrane modele przystosowane są do korzystania z nich przez osoby starsze. W łazienkach seniorów stanąć może wanna z uchwytami 140×70 lub też z poręczami.

Wanny 140×70 – model o szerokim spektrum aranżacji

Od lat najpopularniejsze są wanny prostokątne akrylowe. Dają one największe możliwości aranżacyjne, a także doskonale harmonizują z każdym wnętrzem. Prosto można je wpasować w aranżacje klasyczne, a także te utrzymane w klimacie retro i vintage. W połączeniu z nowoczesnymi meblami wanny 140×70 wprowadzą do łazienki klimat modern classic, a nawet skandynawski. Śnieżnobiałe świetnie będą się komponować z ciemnymi i jasnymi meblami, a także kolorowymi dodatkami. Modele o gładkiej, opływowej obudowie i szerszych rantach nie tylko będą się elegancko prezentować, ale i zapewnią dodatkowe miejsce do przechowywania. Na ich brzegach ustawić można kosmetyki do kąpieli czy świece zapachowe, które stworzą atmosferę sprzyjającą kąpieli.