Wanna Prostokątna 180x80

Wanny 180 x 80 cm to wygoda i komfort codziennych kąpieli. Z ich pomocą zwykłą łazienkę można przemienić w luksusowe domowe SPA. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości wanny 180×80 cm można zaprosić do wnętrz w wielu stylach aranżacyjnych. Uniwersalnym wyborem jest wanna prostokątna 180×80, która odnajdzie się w każdej łazience. Występuje ona w wersji do zabudowy, z obudową jako model wolnostojący.

Wanny 180 x 80 – przegląd możliwości

Duża różnorodność sprawia, że wanny 180 x 80 to wybór dobry do każdej łazienki. Uniwersalnym wyborem jest wanna przyścienna 180×80, która nie zajmie wiele miejsca, a jednocześnie zapewni wysoki komfort kąpieli. Oprócz klasycznych prostokątnych modeli producenci oferują również wanny 180 asymetryczne lewostronne, prawostronne, okrągłe. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele wolnostojące, które prezentują się niezwykle elegancko. Do trudno ustawnych wnętrz chętnie wybierane są natomiast wanny narożne z obudową. W ofercie dostępne są również wanny z hydromasażem, a także te przystosowane do montażu parawanu.

Wanna przyścienna 180×80 – dobry wybór do każdej łazienki

Ze względu na znaczne rozmiary najpopularniejszym modelem wanny 180 x 80 cm jest ten przyścienny. Wanny do zabudowy dają niezliczenie wiele możliwości aranżacyjnych. Wykończyć można ją płytkami ceramicznymi, glazurą, lamelami, betonem architektonicznym, drewnem. Tak duże spektrum możliwości sprawia, że wanna 180×80 cm odnajdzie się w łazienkach nowoczesnych, klasycznych, a także tych stylizowanych.

Wysokiej jakości wanna akrylowa 180

Wśród wanien prostokątnych 180 x 80 dominują modele wykonane z akrylu. Materiał ten za sprawą swojej solidności i trwałości świetnie sprawdza się w łazience. Jest łatwy w utrzymaniu czystości. Bezpieczeństwo wanien akrylowych 180 x 80 podwyższa również wyposażenie ich w dodatkowe powłoki zapobiegające namnażaniu i rozprzestrzenianiu się bakterii, grzybów i innych drobnoustrojów. Komfort kąpieli w wannie akrylowej wynika natomiast z długiego utrzymywania przez ten materiał ciepłoty wody. Pozwala to na zażywanie długich i relaksujących kąpieli.